Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд
Kablovska razvodna kutija KF 0200 G je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 0200 G se isporučuje sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
Kablovska razvodna kutija KF 0200 G je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66, IP 67 ili IP 69 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
Kablovska razvodna kutija KF 0200 G izrađuje se u 2 varijante:
- KF 0200 G : Polikarbonat, 93x93x62mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
- KF 0202 G : Polikarbonat, 93x93x62mm, stezaljke 5P 0.75-2.5mm², boja siva, RAL 7035
Razvodne kutije KF 0200 G se isporučuju sa perforacijama na bočnim stranama, koje mogu da se uklone radi instalacija kablovskih uvodnika tipa M20. Kod razvodnih kutija KF 0200 G zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | KF 0200 G Ui = 1000 V AC/DC KF 0202 G Ui = 690 V AC/DC |
| Nominalna struja | KF 0200 G – neodređeno KF 0202 G – 20A |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67/69 |
| Ugradne dimenzije | 74x74x47 mm |
| Spoljne dimenzije | 93x93x62 mm |
| Redne stezaljke | KF 0200 G – Bez stezaljki KF 0202 G – 5p 0.75-2.5mm² |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | KF 0200 G – 0,110 kg KF 0202 G – 0,141 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 0200 G, KF 0202 G |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 5000 G
6.949,64рсд – 21.325,90рсдRaspon cena: od 6.949,64рсд do 21.325,90рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 2500 G
4.063,55рсд – 6.440,33рсдRaspon cena: od 4.063,55рсд do 6.440,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0400 R
1.215,92рсд – 1.739,35рсдRaspon cena: od 1.215,92рсд do 1.739,35рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija KF 0200 B
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJERazvodne kutijeRazvodna kutija DK 1000 B
1.241,75рсд – 2.703,81рсдRaspon cena: od 1.241,75рсд do 2.703,81рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд.












