Termostat MILLITEMP 2
16.107,00рсд
→ Programiranje rada grejanja, 7 dana / 4 perioda dnevno
→ Detekcija otvorenog prozora
→ Adaptivna funkcija
→ Detekcija pokreta
Digitalni termostat MILLITEMP 2 je elegantan uređaj sa ekranom osetljivim na dodir, idealan za kontrolu temperature u sistemima električnog podnog grejanja. Programabilan je i može se konfigurisati da održava konstantnu temperaturu ili da radi prema dnevnom/noćnom programu štednje. Ovaj termostat može automatski prilagođavati temperaturu prema vremenu i danu u sedmici, čime se smanjuje potrošnja energije. Mogućnost programiranja 4 perioda dnevno, 7 dana u sedmici, pruža efikasno upravljanje potrošnjom energije. Ovaj termostat takođe poseduje inteligentnu kontrolu grejanja pomoću adaptivne funkcije, koja na osnovu ‘iskustva’ predviđa vreme uključenja i trajanja rada grejanja radi postizanja i održavanja zadate temperature u određenom periodu. Na taj način grejanje je dodatno optimizovano, a komfor korisnika je podignut na viši nivo.
| Napon | 230V |
| Maksimalno opterećenje | 16A |
| Izlazni relej | 1 NO |
| Podešavanje temperature | +5°C … +35°C |
| Diferencija uključivanja | 1°C |
| Radna temperatura | 0°C … +40°C |
| IP-klasa | IP30 |
| Materijal | Negorivi PC |
| Boja | Crna |
| Podržani senzori | Sobni, Spoljni |
| Tip senzora | NTC |
| Prekidač | Ne |
| Svetlosna signalizacija | Da |
| Ekran | Grafički, „Negative black“ |
| Posebne funkcije | ECO funkcija |
| Vrsta proizvoda | Termostat |
| Model | MILLITEMP 2 |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Norveška |
| Proizvođač | Nexans |
-
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE FLEX, 15W/m
17.607,96рсд – 58.551,60рсдRaspon cena: od 17.607,96рсд do 58.551,60рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl FLEX 20
6.822,29рсд – 61.073,50рсдRaspon cena: od 6.822,29рсд do 61.073,50рсд -
Električno grejanje
Heated Carpet S 0.8×0.5m 65W utikač I-Warm
-
Električno grejanje
Meltmat 1000W 1.0×3.0m – 3.6m²
-
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/1 BLACK
9.870,94рсд – 48.077,45рсдRaspon cena: od 9.870,94рсд do 48.077,45рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/2R 10W/m
15.335,28рсд – 49.949,40рсдRaspon cena: od 15.335,28рсд do 49.949,40рсд











