SNOWMAT 300
17.161,07рсд – 49.507,89рсдRaspon cena: od 17.161,07рсд do 49.507,89рсд
Grejna mreža SNOWMAT 300 – dvožilni grejni kabl postavljen na fiberglass mrežu. Namenjena za otapanje snega i leda sa terasa, staza, prilaza, kolotraga i garažnih rampi.
✓ Grejni kabl zalepljen za fiberglas mrežu na jednakim razmacima
✓ Jednostavna i brza instalacija čak i u završnim slojevima
✓ Snaga 300W/m² – sigurno odleđivanje čak i na površinama pod nagibom
✓ Dvožilni grejni kabl sa skrivenom spojnicom i hladnim krajem
✓ Hladnim krajem za lakše povezivanje sa termostatom
Grejna mreža SNOWMAT 300 je izrađena od grejnog kabla koji je zalepljen na mrežu od fiberglas vlakana. Koristi se za površine gde dolazi do zadržavanja snega i leda. Posebna primena je za staze, garažne rampe, kolotrage. Izlazna snaga od 300W/m² omogućava pouzdano odleđivanje čak i za površine pod nagibom. Grejna mreža za otapanje snega se izrađuje u dve širine (40cm i 80cm) sa različitim dužinama. Montaža je veoma olakšana i omogućava brzu ugradnju bez nepotrebnih zastoja drugih građevinskih radova.
Grejna mreža SNOWMAT 300 se ugrađuje na izravnatu, stabilnu i nezapaljivu površinu. Dizajnirana da se ugradi u cementni lepak, ravnajući sloj ili beton (nije predviđena za ugradnju na armaturne šipke). Ukoliko se prate upustva propisana od strane proizvođača grejna mreža se može ugraditi direktno u vruć asfalt. Grejna mreža sa grejnim kablom prilagođava se obliku prostora rezanjem mreže. Prilikom ugradnje grejne mreže SNOWMAT 300 treba predvideti rastojanje od najmanje 5 cm između dve susedne grejne mreže da bi se obezbedilo ravnomerno zagrevanje površine.
SNOWMAT 300, 300W/m² izbor dužina
| Napon
230 V |
Širina (m) |
Dužina (m) |
Snaga (W) |
| SNOWMAT 300 | 0,40 | 9,1 | 1000 |
| 0,40 | 12,1 | 1500 | |
| 0,40 | 14,7 | 1800 | |
| 0,40 | 17,4 | 2150 | |
| 0,80 | 11,1 | 2600 | |
| 0,80 | 14,0 | 3300 |
SPECIFIKACIJA
| Napon | 230V |
| Izlazna snaga | 300W/m² |
| Hladni kraj | 10m |
| Povezivanje hladnog kraja | Skriveni spoj (bez spojnice) |
| Najmanji poluprečnik savijanja | 5xD (40mm) |
| Prečnik kabla | 7.5mm |
| Unutrašnja izolacija | Hemijski umrežen polietilen |
| Zaštitni ekran | Aluminijumski plašt |
| Zaštitni provodnik | Bakar |
| Spoljašnji plašt | PVC |
| Boja plašta | Plava |
| Najniža temperatura ugradnje | 0°C |
| Najviša temperatura (opterećen) | +65°C |
| Širina mreže | 0.40m i 0.80m |
| IP-klasa, krajnja zaptivka | IPX7 |
| Mehanička klasa | M2 |
| UV otporan | Da |
| Otpornost na vatru | IEC 60332-1 |
| Vrsta proizvoda | Električna grejna mreža |
| Model | SNOWMAT 300 |
| Zemlja porekla | Norveška |
| Zemlja uvoza | Norveška |
| Proizvođač | Nexans AS |
-
Električno grejanje
ETOK-1 Nosač senzora ETOG-56
4.019,57рсдOriginalna cena je bila: 4.019,57рсд.3.617,61рсдTrenutna cena je: 3.617,61рсд. -
Električno grejanje
Grejni kabl DEFROST SNOW 28W/m
15.881,86рсд – 45.079,78рсдRaspon cena: od 15.881,86рсд do 45.079,78рсд -
Termostati
Kontroler ETO2-4550
37.920,48рсдOriginalna cena je bila: 37.920,48рсд.34.128,43рсдTrenutna cena je: 34.128,43рсд. -
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE 6
-
Termostati
Termostat ETN4-1999
13.609,36рсдOriginalna cena je bila: 13.609,36рсд.12.248,42рсдTrenutna cena je: 12.248,42рсд. -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/2R 17W/m
11.336,50рсд – 62.275,68рсдRaspon cena: od 11.336,50рсд do 62.275,68рсд -
Termostati
Kontroler ETR2-1550
20.772,84рсдOriginalna cena je bila: 20.772,84рсд.18.695,56рсдTrenutna cena je: 18.695,56рсд. -
Električno grejanje
ETOR-55-US224 Senzor vlage za oluke i kanale
20.355,71рсдOriginalna cena je bila: 20.355,71рсд.18.320,14рсдTrenutna cena je: 18.320,14рсд.








