Razvodna kutija KF 0400 H
1.642,94рсд Originalna cena je bila: 1.642,94рсд.1.478,65рсдTrenutna cena je: 1.478,65рсд.
Kablovska razvodna kutija KF 0400 H je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru. KF 0400 H se isporučuje sa glatkim bočnim stranama, na kojima je moguće izbušiti otvore radi instalacija kablovskih uvodnika. Zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid. Stepen zaštite razvodne kutije IP 66/67.
Dostupno za avansnu kupovinu
Kablovska razvodna kutija KF 0400 H je pogodana za nezaštićenu instalaciju na otvorenom prostoru shodno DIN VDE 0100. Otporne su na UV zračenje, vremenske uticaje, visoke temperature i slanu vodu. Stepen zaštite kutije je IP 66 ili IP 67 u zavisnosti od dogradnih uvodnica koje se instaliraju.
- KF 0400 H : Polikarbonat, 104x104x70mm, bez stezaljki, boja siva, RAL 7035
KF 0400 H se isporučuje sa glatkim bočnim stranama, na kojima je moguće izbušiti otvore radi instalacija kablovskih uvodnika. Kod razvodnih kutija KF 0400 H zatvaranje poklopca je omogućeno bez dodatnog alata. Kutija se isporučuje sa vrpcom za držanje poklopca i spoljnim konzolama za kačenje na zid.
| Nominalni izolacioni napon | Ui = 1000 V AC/DC |
| Nominalna struja | Neodređeno |
| Materijal | PC-GFS (Polikarbonat) |
| IP klasa | IP 66/67/69 |
| Ugradne dimenzije | 83x83x55 mm |
| Spoljne dimenzije | 104x104x70 mm |
| Redne stezaljke | Bez stezaljki |
| Temperatura okoline | -25°C do +70°C |
| Test užarene žice | 960 °C, Teško zapaljivo, samogasivo |
| IK klasa | IK09 (10 džula) |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | 0,137 kg |
| Sertifikat | IEC 60670-22, VDE, DNV GL |
| Posebne izvedbe | UV otporno, otporno na temperaturu, zaštićeno od kiše, otporno na slanu vodu |
| Vrsta proizvoda | Razvodna kutija |
| Model | KF 0400 H |
| Zemlja porekla | Nemačka |
| Zemlja uvoza | Mađarska |
| Proizvođač | HENSEL |
-
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 3500 G
4.675,34рсд – 20.925,33рсдRaspon cena: od 4.675,34рсд do 20.925,33рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 0200 G
690,04рсд – 1.599,13рсдRaspon cena: od 690,04рсд do 1.599,13рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 200
485,55рсд – 1.615,94рсдRaspon cena: od 485,55рсд do 1.615,94рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija TH 210
1.546,27рсдOriginalna cena je bila: 1.546,27рсд.1.391,64рсдTrenutna cena je: 1.391,64рсд. -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 0600 G
922,13рсд – 1.579,31рсдRaspon cena: od 922,13рсд do 1.579,31рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija KF 1600 G
2.831,34рсд – 3.702,10рсдRaspon cena: od 2.831,34рсд do 3.702,10рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 1600 G
2.019,51рсд – 3.634,29рсдRaspon cena: od 2.019,51рсд do 3.634,29рсд -
Razvodne kutije
Razvodna kutija DK 2500 G
3.532,06рсд – 11.962,70рсдRaspon cena: od 3.532,06рсд do 11.962,70рсд










