Termostat TERNEO SN
11.400,00рсд
→ Za otapanje snega i leda sa spoljnih površina
→ Podesivi opseg više i niže temperature
→ Funkcija prinudnog grejanja
→ Korekcija temperature
→ Izuzetno snažan relej od 32A
→ Brojač časova rada
→ Zaštita od pregrevanja
Termostat je dizajniran za rad sa sistemima za zaštitu od smrzavanja i za otapanje snega i leda snage do 7000 VA. Omogućava optimalan rad podešavanjem temperaturnog opsega pri kojem se mogu formirati ledenice ili led na tlu. Na ovaj način struja se ne troši kada je spoljašnja temperatura preniska ili dovoljna za prirodno topljenje.
JEDNOSTAVNO RUKOVANJE
Termostat se podešava uz pomoć samo tri dugmeta! Digitalni ekran prikazuje temperaturu i sistemska obaveštenja i pojednostavljuje navigaciju kroz meni. Podesite temperaturu pri kojoj želite da se sistem uključi (viša temperatura 0°C … +10°C) i podesite temperaturu ispod koje se sistem grejanje više neće uključivati (niža temperatura -20°C … -1°C)
JEDNOSTAVNA INSTALACIJA
Pakovanje uključuje termostat i temperaturni senzor sa 4 m kabla. Uređaj se montira na standardnu DIN šinu širine 35 mm, a senzor temperature se postavlja spolja, na mestu zaštićenom od padavina i direktne sunčeve svetlosti.
ZAŠTITA OD PREGREVANJA
Ako temperatura unutar kućišta dostigne 80 ° C, uređaj će se isključiti. Da nastavio sa radom, temperatura mora pasti na 60 ° C. Ako se zaštita aktivira više od 5 puta, termostat ostati isključen sve dok temperatura ne padne na 60 ° C i dok ne pritisnete bilo koje dugme.
UNIVERZALNI TERMOSTAT ZA OTAPANJE SNEGA
Možete ga koristiti sa grejnim kablovima većine proizvođača. Uređaj može da radi sa analognim (R10) ili digitalnim (D18) senzorima.
| Napon | 230V |
| Maksimalno opterećenje | 32A |
| Izlazni relej | 1 NO |
| Podešavanje temperature | Viša 0°C … +10°C Niža -20°C … -1°C |
| Merenje temperature | -30°C … +85°C |
| Diferencija uključivanja | 0.1 … 10°K |
| Radna temperatura | 0°C … +45°C |
| IP-klasa | IP20 |
| Materijal | Negorivi PC |
| Boja | Bela |
| Konstrukcija senzora | Spoljni |
| Podržani senzori | Analogni – NTC 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47kΩ Digitalni – DS18B20 |
| Tip senzora | NTC 10k, kabl 4m |
| Prekidač | Ne |
| Svetlosna signalizacija | Da |
| Ekran | LCD |
| Posebne funkcije | Prinudno grejanje, Brojač časova, Korekcija temperature |
| Težina | 0,285 kg |
| Pakovanje | 1/1 |
| Sertifikat | LVD 2014/35/EU, EMC 2014/35/EU |
| Vrsta proizvoda | Termostat |
| Model | Terneo SN |
| Zemlja porekla | Ukrajina |
| Zemlja uvoza | Ukrajina |
| Proizvođač | DS ELECTRONICS |
-
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/2R 10W/m
15.335,28рсд – 49.949,40рсдRaspon cena: od 15.335,28рсд do 49.949,40рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/1 17W/m
10.050,77рсд – 49.630,80рсдRaspon cena: od 10.050,77рсд do 49.630,80рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE 6
-
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/2R 17W/m
11.336,50рсд – 62.275,68рсдRaspon cena: od 11.336,50рсд do 62.275,68рсд











