Termostat TERNEO RK
→ Održavanje temperature od -55 do 125 ° C
→ Za sisteme sa velikom snagom opterećenja (do 7000 VA)
→ Direktno podešavanje histereze u opsegu od 0,5 do 25°C
→ Zaštita od pregrevanja
Termostat za leto i zimu. Termostat je namenjen za kontrolu rada električnih kotlova i sistema (podnog) gerjanja koji koriste grejne kablove. Uređaj može da održava temperaturu od -55 do 125 ° C, a podaci o temperaturi se dobijaju putem digitalnog senzora (isporučuje se uz termostat). Važna karakteristika i velika prednost ovog termostata je da se može koristiti za sisteme sa velikom snagom opterećenja (do 7000 VA).
NAJBOLJI IZBOR ZA RAZLIČITE PRIMENE
Ovaj termostat se može koristi za:
- održavanje konstantne temperature grejanja (npr. zimi);
- obezbeđivanje stabilnog rada električnih kotlova velike snage;
- modernizaciju starih električnih kotlova;
- zagrevanje kanalizacionih sistema.
- održavanje temperature na cevima i rezervoarima
- grejanje zemljišta i rasadnika
JEDNOSTAVNO RUKOVANJE
Obaveštenja o temperaturi i sistemu se prikazuju na digitalnom ekranu, što takođe pojednostavljuje navigaciju kroz korisnički meni. Za sva podešavanja se koriste svega tri dugmeta.
ODRŽAVANJE ŽELJENOG OPSEGA TEMPERATURE
Karakteristika Terneo RK termostata je mogućnost direktnog podešavanja temperaturne histereze u opsegu od 0,5 do 25 °C. Podešavanjem temperaturnog opsega koji treba da se održava, možete smanjiti broj uključenja/isključenja termostata, što će produžiti vek trajanja termostata.
JEDNOSTAVNA INSTALACIJA
Sve što je potrebno za instalaciju je već u paketu. Montaža se vrši na standardnu DIN šinu širine 35 mm.
SIGURNOST I BEZBEDNOST U RADU
Kućište termostata je napravljeno od nezapaljivog polikarbonata. Uređaj ima zaštitu od pregrevanja: kada se temperatura unutar kućišta poveća na 80 °C, termostat će prestati da radi. Rad će se nastaviti nakon što temperatura padne na 60 °C i pritiska na bilo koje dugme.
UNIVERZALNI TERMOSTAT
Uređaj je kompatibilan sa većinom grejnih kablova na tržištu. Termostat podržava rad sa analognim senzorom (R10) u temperaturnom opsegu od -30 do 90 °C.
| Napon | 230V |
| Maksimalno opterećenje | 32A |
| Izlazni relej | 1 NO/NC |
| Podešavanje temperature | -55°C … +125°C |
| Merenje temperature | -30°C … +85°C analogni senzor -55°C … +125°C digitalni senzor |
| Diferencija uključivanja | 0.5 … 25°K |
| Radna temperatura | 0°C … +45°C |
| IP-klasa | IP20 |
| Materijal | Negorivi PC |
| Boja | Bela |
| Konstrukcija senzora | Spoljni |
| Podržani senzori | Analogni – NTC 10kΩ Digitalni – DS18B20 |
| Tip senzora | DS18B20, kabl 4m |
| Prekidač | Ne |
| Svetlosna signalizacija | Da |
| Ekran | LCD |
| Posebne funkcije | Odloženo uključivanje, Brojač časova, Korekcija temperature |
| Težina | 0,270 kg |
| Pakovanje | 1/1 |
| Sertifikat | LVD 2014/35/EU, EMC 2014/35/EU |
| Vrsta proizvoda | Termostat |
| Model | Terneo RK |
| Zemlja porekla | Ukrajina |
| Zemlja uvoza | Ukrajina |
| Proizvođač | DS ELECTRONICS |
-
Električno grejanje
TXLP TWIN
-
Električno grejanje
Undercarpet Heater I-Warm
-
Električno grejanje
Grejna mrežica MILLIMAT/100
9.672,46рсд – 44.429,36рсдRaspon cena: od 9.672,46рсд do 44.429,36рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/1 17W/m
10.050,77рсд – 49.630,80рсдRaspon cena: od 10.050,77рсд do 49.630,80рсд -
Električno grejanje
Samoregulišući grejni kabl WARM WATER PIPE
2.418,53рсдOriginalna cena je bila: 2.418,53рсд.2.176,68рсдTrenutna cena je: 2.176,68рсд. -
Električno grejanje
Grejni kabl DEFROST SNOW 28W/m
15.881,86рсд – 45.079,78рсдRaspon cena: od 15.881,86рсд do 45.079,78рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/2R 17W/m
11.336,50рсд – 62.275,68рсдRaspon cena: od 11.336,50рсд do 62.275,68рсд










