Kablovska spojnica THB 391 PANEL M20
750,62рсд – 1.554,77рсдRaspon cena: od 750,62рсд do 1.554,77рсд
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M20 izrađuje se sa jednim kablovskim ulazom za kablove prečnika 7.0 do 12.0 mm. Predviđena je za montažu na panel debljine do 9mm u otvor prečnika M20. Kablovska spojnica se isporučuje sa integrisanom rednom stezaljkom sa 2, 3, 4 ili 5 polova i pripadajućom kontra navrtkom. Stepen zaštite IP68.
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M20 je predviđena za montažu na elektro provodne panele, metalne ormane, razvodne kutije, posebna kućišta koja zahtevaju otpornost na koroziju, atmosferske uticaje i slično.
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M20 je pogodna za nezaštićene instalacije na otvorenom prostoru. Otporne su na povremene postupke čišćenja (direktan mlaz) i potapanje u vodu do dubine od 30m u trajanju od 2h. Stepen zaštite kablovske spojnice je IP 68.
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M20 izrađuje se u 6 varijanti:
- THB.391.H2A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 32A, stezaljke 2P, 0.5-4.0mm², za panelnu ugradnju, M20
- THB.391.H3A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 32A, stezaljke 3P, 0.5-4.0mm², za panelnu ugradnju, M20
- THB.391.H4A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 32A, stezaljke 4P, 0.5-4.0mm², za panelnu ugradnju, M20
- THB.391.H5A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 17.5A, stezaljke 5P, 0.25-1.5mm², za panelnu ugradnju, M20
- THB.391.N4A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 17.5A, stezaljke 4P, 0.5-1.5mm², za panelnu ugradnju, M20, xDRY
- THB.391.N5A : Poliamid, 1 ulaz Ø7-12.0mm, 17.5A, stezaljke 5P, 0.5-1.5mm², za panelnu ugradnju, M20, xDRY
Posebna izvedba je kablovske spojnice THB 391 PANEL M20 je xDRY spojnica sa unutrašnjom barijerom protiv vlage u kablu. Ova kablovska spojnica je visoko pouzdana za instalacije u otežanim uslovima rada i sprečavanju prodiranje vlage iz unutrašnjosti kabla do redne stezaljke što može prouzrokovati probleme u radu električnih uređaja.
Kablovska spojnica THB 391 PANEL M20 se isporučuje sa uvodnikom, opseg zaptivanja Ø7.0-12.0mm. Kod kablovske spojnice THB 391 PANEL M20 prstenovi za zaptivanje, između uvodnika i tela, se izrađuju od termoplastičnog elastomera. Kablovske zaptivke unutar uvodnika se izrađuju od termoplastičnog elastomera.
| Broj kablovskih ulaza | 1 |
| Prečnik kabla | 7.0 – 12.0 mm |
| Otvor na panelu | M20 |
| Debljina panela | Do 9.0mm |
| Nominalni napon | Un = 450 V AC |
| Nominalna struja | THB.391.H2A – In = 32 A THB.391.H3A – In = 32 A THB.391.H4A – In = 32 A THB.391.H5A – In = 17.5 A THB.391.N4A – In = 17.5 A THB.391.N5A – In = 17.5 A |
| Materijal | PA66 (Poliamid) |
| IP klasa | IP 68 |
| Spoljne dimenzije | Ø 23.0 x 68.5mm |
| Redne stezaljke | THB.391.H2A – 2P, 0.5-4.0mm² THB.391.H3A – 3P, 0.5-4.0mm² THB.391.H4A – 4P, 0.5-4.0mm² THB.391.H5A – 5P, 0.25-1.5mm² THB.391.N4A – 4P, 0.5-1.5mm² THB.391.N5A – 5P, 0.5-1.5mm² |
| Temperatura okoline | -40°C do +85°C |
| Otpornost na koroziju | Salt mist test : EN60068-2-11:2000 |
| IK klasa | IK07 |
| Toksični uticaj | Bez halogena, bez silikona |
| Težina | THB.391.H2A – 20.0g THB.391.H3A – 21.5g THB.391.H4A – 23.4g THB.391.H5A – 36.0g THB.391.N4A – 38.0g THB.391.N5A – 40.0g |
| Sertifikat | EN 60998-1:2004, CE |
| Vrsta proizvoda | Kablovska spojnica |
| Model | THB 391 PANEL M20 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Zemlja uvoza | Italija |
| Proizvođač | TECHNO |
-
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 400 D
894,63рсд – 1.232,34рсдRaspon cena: od 894,63рсд do 1.232,34рсд -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 391
750,62рсд – 1.554,77рсдRaspon cena: od 750,62рсд do 1.554,77рсд -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJE -
AKCIJA!
AVANSNO PLAĆANJE -
Kablovski konektori
Kablovska spojnica THB 392
2.762,62рсд – 3.297,86рсдRaspon cena: od 2.762,62рсд do 3.297,86рсд
















