Termostat N-COMFORT TD
10.761,60рсд
→ Funkcija detekcije otvorenog prozora
→ Funkcija dvostrukog senzora
→ Opcija ekonomičnog ili komfornog rada
→ Mogućnost sedmičnog i dnevnog programiranja
→ Mogućnost kalibracije temperature
TERMOSTAT N-COMFORT TD je napredni, jednostavan za korišćenje termostat sa sedmodnevnim programiranjem, idealan za upotrebu sa Nexans grejnim kablovima i grejnim mrežama. Sa funkcijom detekcije otvorenog prozora i mogućnošću programiranja, ovaj termostat je u skladu sa ECO Uredbom o dizajnu. Može se konfigurisati za kontrolu sobne temperature putem ugrađenog senzora ili za kontrolu podne temperature preko spoljnog senzora. Funkcija dualnog senzora omogućava kontrolu sobne temperature unutra i temperature poda spolja. Sa opcijama ekonomičnog ili komfornog rada, velikim LCD ekranom i mogućnošću sedmičnog ili dnevnog programiranja, ovaj termostat pruža fleksibilnost i praktičnost u regulaciji temperature. Dodatne karakteristike uključuju i mogućnost kalibracije prikaza temperature, čineći ga pouzdanim i prilagodljivim izborom za upotrebu u različitim okruženjima.
| Napon | 230V |
| Maksimalno opterećenje | 16A |
| Izlazni relej | 1 NO |
| Podešavanje temperature | Sobni senzor +5°C … +35°C Podni senzor +5°C … +50°C |
| Merenje temperature | 0°C … +55°C |
| Diferencija uključivanja | ±1.0°K |
| Radna temperatura | 0°C … +50°C |
| IP-klasa | IP21 |
| Materijal | Negorivi PC |
| Boja | Bela, Krem bela |
| Konstrukcija senzora | Spoljni, Sobni |
| Podržani senzori | NTC 10kΩ, 100kΩ (samo spoljni) |
| Tip senzora | NTC 10k, kabl 2.5m |
| Prekidač | Da |
| Svetlosna signalizacija | Da |
| Ekran | LCD |
| Posebne funkcije | Korekcija temperature, Zaključavanje dugmadi, Otvoren prozor |
| Težina | 0,200 kg |
| Pakovanje | 1/1 |
| Sertifikat | EN 60730-1, EN 60730-2-9 |
| Vrsta proizvoda | Termostat |
| Model | N-COMFORT TD |
| Zemlja porekla | Norveška |
| Zemlja uvoza | Norveška |
| Proizvođač | NEXANS |
-
Električno grejanje
Grejni kabl MILLICABLE FLEX, 15W/m
17.607,96рсд – 58.551,60рсдRaspon cena: od 17.607,96рсд do 58.551,60рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/1 BLACK
9.870,94рсд – 48.077,45рсдRaspon cena: od 9.870,94рсд do 48.077,45рсд -
Električno grejanje
Meltmat 1000W 1.0×3.0m – 3.6m²
-
Električno grejanje
Grejna mrežica MILLIMAT/150
9.357,40рсд – 46.244,20рсдRaspon cena: od 9.357,40рсд do 46.244,20рсд -
Električno grejanje
Undercarpet Heater I-Warm
-
Električno grejanje
Grejni kabl DEFROST FLEX 7-12W
390,82рсдOriginalna cena je bila: 390,82рсд.351,74рсдTrenutna cena je: 351,74рсд. -
Električno grejanje
Grejna mreža Extra Power Mat
6.892,00рсд – 37.271,20рсдRaspon cena: od 6.892,00рсд do 37.271,20рсд -
Električno grejanje
Grejni kabl TXLP/2R 10W/m
15.335,28рсд – 49.949,40рсдRaspon cena: od 15.335,28рсд do 49.949,40рсд











